Beh zdravia - 2017
27.9.2017

image031.jpg

 

ZŠ Mlynská v spolupráci s Mestom Senec  zorganizovala  27. septembra 2017 Beh zdravia, ktorý  už 28 rokov má pevné miesto v kalendári športových podujatí seneckých škôl  aj škôl okolitých obcí. Naša tradičná bežecká súťaž školskej mládeže sa toho roku stala súčasťou celoeurópskej aktivity,  Európskeho týždňa športu, ktorý trvá od 23.  do 30. septembra. 

Súťaže sa zúčastnilo 344 detí z 12 základných škôl  okresu Senec a  družobná škola ZŠ Tajovského z Českej republiky, ZŠ Žďárec.

Poradie škôl:

1. ZŠ Tajovského Senec  93 bodov

2. ZŠ Mlynská Senec  47 bodov

3. ZŠ Nová Dedinka  44 bodov

4. ZŠ Blatné 39 bodov

5. Gymnázium A. Bernoláka Senec  33 bodov

6. SZŠ Kysucká Senec  23 bodov

7.-8. ZŠ Kráľová pri Senci, ZŠ Žďárec po 14 bodov

9. ZŠ s VJM A.M Szencziho Senec 11 bodov

10.-11. ZŠ Tureň, ZŠ Čataj  5 bodov

12. ZŠ Reca  

PUTOVNÝ POHÁR ZÍSKALA ZŠ J. G. TAJOVSKÉHO, SENEC!

Výsledky vo vekových kategóriach:

CHLAPCI:

Ročník narodenia 2002:

1. Kristián Klinko – ZŠ Tajovského Senec

2. Samuel Nagy – ZŠ Tajovského Senec

3. Patrik Kiss – ZŠ Nová Dedinka

Ročník narodenia 2003:

1. Samuel Androvič – ZŠ Mlynská Senec

2. Jakub Szaszák – ZŠ Tajovského Senec

3. Jan Šimek – ZŠ Žďárec

Ročník narodenia 2004:

1. Ivan Pomšahár – ZŠ Mlynská Senec

2. Tristián Poór – ZŠ Nová Dedinka

3. Gabriel Kajoš – ZŠ Nová Dedinka

Ročník narodenia 2005:

1. Karol Varga – ZŠ Blatné

2. Matej Fokas – ZŠ Blatné

3. Richard Koller – ZŠ Mlynská

Ročník narodenia 2006:

1. Jakub Tondra – ZŠ Tajovského Senec

2. Tomáš Zajac – ZŠ A.M. Szencziho Senec

3. Jonáš Javorský – ZŠ Tajovského Senec

Ročník narodenia 2007:

1. Matej Krajčík –  SZŠ Kysucká Senec

2. Matej Osvald – ZŠ Blatné

3. Adam Franek – ZŠ Mlynská Senec

Ročník narodenia 2008:

1. Lukáš Šalkovič – ZŠ Čataj

2. Sebastian Matis – ZŠ Tureň

3. Oliver Pomšahár – SZŠ Kysucká Senec

Ročník narodenia 2009:

1. Matej Kopček – SZŠ Kysucká Senec

2. Peter Juhanayk – ZŠ Blatné

3. Tobias Főlőp – ZŠ Tajovského Senec

DIEVČATÁ :

Ročník narodenia 2002:

1. Rebeka Némethová – ZŠ Tajovského Senec

2. Zuzana Neczliová – GAB Senec

3. Sofia Schmiedlová – GAB Senec

Ročník narodenia 2003:

1. Michaela Mišíková – GAB Senec

2. Alžbeta Kobolková - ZŠ Tajovského Senec

3. Ema Tomková  – ZŠ Tajovského Senec

Ročník narodenia 2004:

1. Karolína Dunajčíková  – GAB Senec

2. Lenka Šebová  – ZŠ Mlynská Senec

3. Hana Blinková – ZŠ Mlynská Senec

Ročník narodenia 2005:

1. Sára Osvaldová – ZŠ Blatné

2. Scarlett Bariová – ZŠ Tajovského Senec

3. Anita Šubertová – ZŠ Žďárec

Ročník narodenia 2006:

1. Ela Žigová – GAB Senec

2. ELLA Borš –  GAB Senec

3. Henrieta Selková  – ZŠ Nová Dedinka

Ročník narodenia 2007:

1. Michaela Mocková –  ZŠ Tajovského Senec

2. Nikita Josayová – ZŠ Tajovského Senec

3. Ema Markovičová  – ZŠ Nová Dedinka

Ročník narodenia 2008:

1. Liliana Gajdošová – ZŠ Nová Dedinka

2. Sofia Kőllnerová  – ZŠ Nová Dedinka

3. Tamara Tringelová – ZŠ Tajovského Senec

Ročník narodenia 2009:

1. Laura Lančaričová  – ZŠ Blatné

2. Hanka Máčajová – ZŠ Kráľová

3. Michaela Ondrušková - ZŠ Kráľová

http://senec.tv/senec-tv-beh-zdravia/

 

 

 

 

Galéria obrázkov k článku