Futbal v Senci oslávil storočnicu na NTC Senec
8. 9. 2019

DSC_0649.JPG

Oslavy storočnice seneckého futbalu korunovalo víťazstvo MŠK Senec nad Pezinkom v majstrovskom zápase TIPOS III. ligy BA. Prvý polčas sa skončil bezgólovou remízou, hoci v druhej polovici polčasu sme už mali citeľnú prevahu nad súperom. V druhom polčase sme premenili prevahu na dva góly.
Majstrovskému zápasu, ktorý sa hral na NTC Senec od 17:30, predchádzali priateľské stretnutia mladších tímov MŠK už od rána: U12 MŠK - SFC Kalinkovo, U13 MŠK - ŠK Bernolákovo, U15 MŠK - ŠK Bernolákovo. Najmladší, MŠK U7 a U8 sa ukázali Senčanom pred majstrovským zápasom. V popoludní sa konala autogramiáda s futbalovými osobnosťami Slovenska. Deti aj dospelí stáli v rade pred stolom, kde ich vítal Tomáš Medveď, Jozef Kožlej, Martin Obšitník, Július Šimon, Vladimír Kinder, Ladislav Pecko, Jozef Valachovič a Ondrej Krištofík.