Senec objektívom mobilu - fotosúťaž
20. 1. 2020

Plagát SOM

 

ZMENA TERMÍNOV A PROPOZÍCIÍ SOM 2020

Posúva sa termín uzávierok na 1. mája 2020. Je možné, že termín sa opäť operatívne zmení. Dovtedy pracujte na svojich nových dielach. O všetkých zmenách budeme informovať.

Vyplnené prihlášky posielajte na email: labyrint@senec.sk

Doručovanie fotografií a nosičov: zatiaľ ich fyzicky netreba doručiť poštou ani osobne. Situácia v záujme všeobecného zdravia si vyžaduje minimalizáciu osobného kontaktu, ako na pošte pri odosielaní a pri preberaní, tak kuriérom, alebo iným spôsobom.

 

SOM – Senec objektívom mobilu

Fotografická súťaž „pre tých čo radi fotia a majú radi mesto Senec“

 

Vyhlasovateľ a organizátor: Mesto Senec

Spoluorganizátor: GALÉRIE LABYRINT - Mestské kultúrne stredisko Senec

Spoluorganizátor: Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

 

V rámci Mesta Senec sa od 21. 1. do 31. 5. 2020 uskutoční súťaž a výstava fotografií nasnímaných mobilným telefónom v prostredí Mesta Senec pod názvom:

 

 „SOM – Senec objektívom mobilu“.

Témou súťaže je Mesto Senec a život v ňom.

 

Do podujatia sa môžete zapojiť aj Vy prihlásením sa podpísanou prihláškou a odovzdaním maximálne 5 fotografií a to v elektronickej podobe súbežne aj v tlačenej podobe zamestnancom kultúrneho zariadenia GALÉRIE LABYRINT v Mestskom kultúrnom stredisku Senec, Nám 1. Mája č. 2, 2 poschodie.

 

 V súťaži budú udelené tri ocenenia:

- Cena poroty - porota bude zložená z porotcov fotografickej súťaže AMFO 2020, ktorú zabezpečí Malokarpatské osvetové stredisko v Modre.

- Cena primátora mesta Senec - o cene rozhodne primátor mesta Senec.

- Cena Senčanov - víťaz vzíde z hlasovania na facebookovom profile Mesto Senec - oficiálna stránka - www.facebook.com/mesto.senec

 

Viac info a prihlášky: www.senec.sk   www.msks-senec.sk/labyrint  www.moska.sk

Uzávierka súťaže: 26. 3. 2020

Verejné hlasovanie: 26. 3. – 30. 4. 2020 www.facebook.com/mesto.senec

Zverejnenie výsledkov a oceňovanie:  11. 5. 2020 o 17.00 - GALÉRIE LABYRINT, Mestské kultúrne stredisko Senec, Nám. 1. Mája č. 2 – 2.poschodie, Senec

Výstava súťaže:  12. 5. – 31. 5. 2020 - GALÉRIE LABYRINT, Mestské kultúrne stredisko Senec, Nám. 1. Mája č. 2 – 2.poschodie, Senec

 

 

 

 

Galéria obrázkov k článku

Súbory / prílohy