Senecká olympiáda žiakov 2019
4.6.2019

IMG_7681.JPG

 

Na slávnostnom otvorení Seneckej olympiády žiakov v areáli Slávie sa zúčastnilo vedenie mesta a úspešná československá olympionička v skoku do výšky, podpredsedníčka Slovenského olympijského výboru Mária Mračnová. Olympiáda sa konala od 3. do 6. júna. Začala sa v pondelok streľbou zo vzduchoviek na ZŠ s VJM A. M. Szencziho a pokračovala plávaním v Swimaréne. Utorok patril šachu a hádzanej, opäť na ZŠ s VJM A. M. Szencziho, detskej atletike a volejbalu v areáli Slávie a vybíjanej na ZŠ Tajovského. V stredu sa hral stolný tenis a futbal na ZŠ Mlynská, basketbal na ZŠ Tajovského, prehadzovaná na Slávii a florbal na SOŠ Kysucká. Záverečný deň Seneckej olympiády žiakov patril na Slávii atletike - kráľovnej športov. Panovala tam výborná nálada aj vďaka DJ Ferdovi. Tradičnou poslednou disciplínou olympiády bol štafetový beh. 

 

Výsledková listina – Basketbal

Starší žiaci

Škola

ZŠ Tajovského

GAB Senec

ZŠ Mlynská

Body

ZŠ Tajovského

 

19 - 22

22 - 13

2.

GAB Senec

22 - 19

 

12 - 8

1.

ZŠ Mlynská

13 - 22

8 - 12

 

3.

 

1. Miesto –– GAB Senec– 6 bodov

2. Miesto – ZŠ Tajovského  – 5 bodov

3. Miesto – ZŠ Mlynská – 4 body

Výsledková listina – Florbal

Staršie žiačky

Skupina A

Body

ZŠ Mlynská – ZŠ A.Molnára Szencziho

0 - 2

ZŠ Mlynská – ZŠ Tajovského

3 - 1

ZŠ A.Molnára Szencziho – ZŠ Tajovská 

2 - 0

Skupina B

 

ZŠ Žďárec – GAB Senec

3 - 0

ZŠ Žďárec – Súkromná ZŠ Kysucká

3 – 0

GAB Senec – Súkromná ZŠ Kysucká

1 - 0

O 3. miesto

 

GAB Senec – ZŠ Mlynská

0 - 1

O 1.miesto

 

ZŠ Žďárec – ZŠ A.M. Szencziho

2-3

 

1. Miesto – ZŠ A.M.Szencziho – 6 bodov

2. Miesto – ZŠ Žďárec

3. Miesto – ZŠ Mlynská – 4 body

4. Miesto – GAB Senec – 3 body

5. Miesto – ZŠ Tajovského – 2 body

6. Miesto – Súkromná ZŠ – 1 bod

 

Starší žiaci

Skupina A

Body

ZŠ Mlynská – ZŠ A.Molnára Szencziho

4 – 3

ZŠ Mlynská – ZŠ Tajovského

3 - 4

ZŠ A.Molnára Szencziho – ZŠ Tajovská 

0 - 5

Skupina B

 

ZŠ Žďárec – GAB Senec

4 - 3

ZŠ Žďárec – Súkromná ZŠ Kysucká

0 - 3

GAB Senec – Súkromná ZŠ Kysucká

2 - 1

O 3. miesto

 

GAB Senec – ZŠ Mlynská

2 - 1

O 1.miesto

 

ZŠ Tajovského – Súkromná ZŠ

2 - 1

 

1. Miesto – ZŠ Tajovského – 6 bodov

2. Miesto – Súkromná ZŠ – 5 bodov

3. Miesto – GAB Senec – 4 body

4. Miesto – ZŠ Mlynská  – 3 body

5. Miesto – ZŠ Žďárec

6. Miesto – ZŠ A.Molnára Szencziho  – 1 bod

 

Výsledková listina -  futbal

Mladší žiaci

Škola

Mlynská

ZŠ A.M.Szencziho

ZŠ Tajovského

Súkromná ZŠ

Body

 

ZŠ Mlynská

 

 

8 - 0

 

5 - 0

 

7 – 1

 

6

ZŠ A.M.Szencziho

 

0 - 8

 

 

1 - 3

 

8 - 3

 

2

 

ZŠ Tajovského

 

0 - 5

 

3 - 1

 

 

4 - 2

 

4

 

Súkromná

 

1 - 7

 

3 - 8

 

2 - 4

 

 

0

 

 

1. Miesto –ZŠ Mlynská– 6 bodov

2. Miesto –ZŠ Tajovského  – 5 bodov

3. Miesto –ZŠ A.M.Szencziho – 4 body

4. Miesto – Súkromná základná škola  – 3 body

 

 

Výsledková listina – Hádzaná

Staršie žiačky

 

 

Škola

 

ZŠ Mlynská

 

ZŠ Tajovského

                                    ZŠ A.M.Szencziho

 

Body

ZŠ Mlynská

 

4 - 3

8 - 3

1.

ZŠ Tajovského

3 – 4

 

5 - 2

2.

ZŠ A.M.Szencziho

3 - 8

2 - 5

 

3.

 

1. Miesto –– ZŠ Mlynská  – 6 bodov

2. Miesto – ZŠ Tajovského  – 5 bodov

3. Miesto – ZŠ A.M.Szencziho – 4 body

 

 

Starší žiaci

 

 

Škola

 

ZŠ Mlynská

 

ZŠ Tajovského

                                    ZŠ A.M.Szencziho

 

Body

ZŠ Mlynská

 

 22 - 2

15 - 4

1.

ZŠ Tajovského

2 – 22 

 

6 - 2

2.

ZŠ A.M.Szencziho

4 - 15

2 - 6

 

3.

 

1. Miesto –– ZŠ Mlynská  – 6 bodov

2. Miesto – ZŠ Tajovského  – 5 bodov

3. Miesto – ZŠ A.M.Szencziho – 4 body

Výsledková listina – Plávanie

25 m prsia – voľný spôsob

Staršie žiačky

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Kalečíková Nikol

SZŠ

14,80

1.

6

Komová Timea

ZŠ Mlynská

17,48

2.

5

Waschinová Sarah

ZŠ Tajovského

17,62

3.

4

Šestinová Hana

SZŠ

17,88

4.

3

 

25 m – voľný spôsob

Starší žiaci

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Bollo Svätoslav

GAB

12,53

1.

6

Schwartz Richard 

SZŠ

13,39

2.

5

Várady Noel

ZŠ Mlynská

13,85

3.

4

Pankiewicz Jakub

ZŠ Mlynská

14,36

4.

3

Roth Peter

GAB

14,66

5.

2

Kovács Michal

ZŠ Mlynská

14,69

6.

1

 

25 m – voľný spôsob

Mladšie žiačky

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Čintalová Barbora

GAB

14,85

1.

6

Lacsková Vaneska 

SZŠ

15,14

2.

5

Franeková Alexandra

SZŠ

17,88

3.

4

Gubková Anna

SZŠ

19,31

4.

3

Jambrichová Rebecca

ZŠ Tajovského

24,94

5.

2

Bobálová Karolína

ZŠ Tajovského

25,38

6.

1

 

25 m – voľný spôsob

Mladší žiaci

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Čarský Hugo

GAB

14,70

1.

6

Barka Filip

SZŠ

14,81

2.

5

Farkaš Alex

ZŠ Tajovského

15,46

3.

4

Kopček Jakub

SZŠ

16,39

4.

3

Bačo Alex

SZŠ

19,95

5.

2

Javorský Šimon

ZŠ Tajovského

21,31

6.

1

 

50 m – prsia 

Staršie žiačky

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Lacsková Vaneska

ZŠ Tajovského

45,26

1.

6

Kubiňáková Katarína 

ZŠ Mlynská

47,19

2.

5

Kalečíková Nikol

SZŠ

54,03

3.

4

Šestinová Hana

SZŠ

55,96

4.

3

 

50 m – prsia 

Starší žiaci

Meno Priezvisko

Škola

Čas

Poradie

Body

Bollo Svätoslav

GAB

38,20

1.

6

Schwartz Richard  

SZŠ

40,51

2.

5

Várady Noel

ZŠ Mlynská

42,71

3.

4

Kovács Michal

ZŠ Mlynská

46,15

4.

3

Pankiewicz Jakub

ZŠ Mlynská

1:02,57

5.

2

 

4 x 25 m – voľný spôsob 

Starší žiaci/žiačky

Meno Priezvisko

Poradie

Body

GAB Senec

1.

6

ZŠ Mlynská  

2.

5

Súkromná ZŠ

3.

4

ZŠ Tajovského

4.

3

 

Celkové hodnotenie škôl

Plávanie

Poradie

Meno Priezvisko

Škola

1.

Súkromná základná škola

52

2.

GAB Senec

32

3.

ZŠ Mlynská

32

4.

ZŠ Tajovského

21

 

Body:

  1. Miesto 6 bodov
  2. Miesto – 5 bodov
  3. Miesto – 4 body
  4. Miesto – 3 body
  5. Miesto – 2 body
  6. Miesto – 1 bod

Výsledková listina – Stolný tenis

Mladší žiaci

 

Meno Priezvisko

Untermayer Tomáš

ZŠ Tajovského

Fiala Martin

ZŠ Tajovského

Greguš David ZŠ Tajovského

Body

Untermayer Tomáš

ZŠ Tajovského

 

3 – 0

3 – 0

6

Fiala Martin

ZŠ Tajovského

0 – 3

 

0 – 3

0

Greguš David

ZŠ Tajovského

0 - 3

3 – 0

 

3

 

1. Miesto – Untermayer Tomáš – ZŠ Tajovského – 6 bodov

2. Miesto – Fiala Martin – ZŠ Tajovského – 5 bodov

3. Miesto – Greguš David – ZŠ Tajovského – 4 body

 

Starší žiaci

Meno Priezvisko

Marhofer Michal

ZŠ Mlynská

Dzrilla René

GAB Senec

Pribylka Jakub

GAB Senec

Bábik Matej

SZŠ

Goda Štefan

ZŠ Tajovského

Body

Marhofer Michal

ZŠ Mlynská

 

 

3 - 1

 

3 – 1

 

3 – 1

 

0 - 3

 

9

Dzurilla René

GAB Senec

 

1 – 3

 

 

3 – 0

 

0 - 3

 

0 - 3

 

4

Pribylka Jakub

GAB Senec

 

1 - 3

 

0 – 3

 

 

1 - 3

 

0 - 3

 

2

Bábik Matej

SZŠ

 

1 – 3

 

3 - 0

 

3 - 1

 

 

0 - 3

 

7

Goda Štefan

ZŠ Tajovského

                  

3 – 0

 

3 – 0

 

3 – 0

 

3 – 0

 

 

12

 

Starší žiaci

 

 

1. Miesto – Goda Štefan  – ZŠ Tajovského – 6 bodov

2. Miesto – Marhofer Michal – ZŠ Mlynská  – 5 bodov

3. Miesto – Bábik Matej – Súkromná ZŠ – 4 body

4. Miesto – Dzurila René – GAB Senec – 3 body

5. Miesto – Pribylka Jakub – GAB Senec – 2 body

 

Staršie žiačky

Meno Priezvisko

Dvorská Ema

ZŠ Mlynská

Krišková Ivana

ZŠ Mlynská

Kubiňáková Katarína

ZŠ  Mlynská

Princová Zara

ZŠ Mlynská

Body

Dvorská  Ema

ZŠ Mlynská

 

 

1 - 3

 

3 - 1

 

0 - 3

 

4

Krišková Ivana

ZŠ Mlynská

 

3 – 1

 

 

3 – 0

 

3 - 0

 

9

Kubiňáková Katarína

ZŠ Mlynská

 

1 - 3

 

0 – 3

 

 

0 - 3

 

1

Princová Zara

ZŠ Mlynská

 

3 - 0

 

0 – 3

 

3 - 0

 

 

6

 

1. Miesto – Krišková Ivana  – ZŠ Mlynská– 6 bodov

2. Miesto – Princová Zara  – ZŠ Mlynská  – 5 bodov

3. Miesto – Dvorská Ema – ZŠ Mlynská – 4 body

4. Miesto – Kubiňáková Kataína  – ZŠ Mlynská – 3 body

 

 

 

Celkové hodnotenie škôl

Stolný tenis

Poradie

Meno Priezvisko

Škola

1.

ZŠ Mlynská  

23

2.

ZŠ Tajovského

21

3.

GAB Senec

5

4.

Súkormná ZŠ

4

 

Body:

  1. Miesto 6 bodov
  2. Miesto – 5 bodov
  3. Miesto – 4 body
  4. Miesto – 3 body
  5. Miesto – 2 body
  6. Miesto – 1 bod

XVI. ročník Seneckej olympiády žiakov

v streľbe zo vzduchovky – 3.6.2019 – mladší žiaci

Priezvisko a meno

 

škola

1.

2.

3.

Spolu

Umiest.

poznámky

Špila Sebastian

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

-

-

-

 

 

 

Matus Áron

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

43

44

36

123

2.

5

Szobos Peter

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

14

29

26

69

 

 

Szaszák Martin

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

49

49

49

147

1.

6

Horváth Sebastian

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

26

27

40

93

 

 

Riška Alexej

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

26

29

36

91

 

 

Klimek Michal

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

-

-

-

-

 

 

Hladík Oliver

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

38

38

35

111

4.

3

Meszaroš Matej

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

37

41

40

118

3.

4

Čukan Viktor

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

34

32

37

103

5.

2

Janáček Aleš

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

29

37

35

101

6.

1

Sofka Gabriel

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

32

28

41

101

6.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI. ročník Seneckej olympiády žiakov

v streľbe zo vzduchovky – 3.6.2019 –starší žiaci

Priezvisko a meno

 

škola

1.

2.

3.

Spolu

Umiest.

poznámky

Filo Sebastian

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

45

47

41

133

3.

 

Németh Krištóf

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

41

40

42

123

4.

 

Vojtek Márton

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

26

31

37

94

 

 

Straka Ondrej

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

17

19

21

57

 

 

Jaďuď Martin

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

34

38

38

110

5.

 

Miček Patrik

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

-

-

-

-

 

 

Mezian Martin

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

49

47

49

145

2.

 

Adamík Robert

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

31

27

12

70

 

 

Liga Matej

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

50

49

47

146

1.

 

Rajman Nikita

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

24

33

38

95

6.

 

Mc Nutt Thomas

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

31

24

18

73

 

 

Kákoš Filip

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

24

27

35

86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI. ročník Seneckej olympiády žiakov

v streľbe zo vzduchovky – 3.6.2019 –mladšie žiačky

Priezvisko a meno

 

škola

1.

2.

3.

Spolu

Umiest.

poznámky

Szilvásiová Eszter

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

32

42

42

116

2.

 

Hlaváčová Eszter

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

38

37

37

112

4.

 

Kása Kristina

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

43

35

41

119

1.

 

Strivinská Tímea

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

35

36

44

115

3.

 

Kobolková Ema

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

18

26

26

70

5.

 

Kurovičová Viktória

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

14

-

-

 

 

 

 

XVI. ročník Seneckej olympiády žiakov

v streľbe zo vzduchovky – 3.6.2019 – staršie žiačky

Priezvisko a meno

 

škola

1.

2.

3.

Spolu

Umiest.

poznámky

Lakyová Edina

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

38

42

35

115

4.

 

Nagyová Vivien

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

41

39

37

117

3.

 

Hrušková Sára

 

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

42

41

40

123

1.

 

Skuráková Laura

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

36

43

40

119

2.

 

Šilhárová Veronika

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

38

31

43

112

5.

 

Filipovičová Terezka

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

-

-

-

-

 

 

Raiman Kristína

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

33

32

33

98

6.

 

 

XVI. ročník Seneckej olympiády žiakov

v streľbe zo vzduchovky – 3.6.2019 – mladší žiaci, starší žiaci, mladšie žiačky, staršie žiačky

Škola

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Body spolu

Umiest.

poznámky

ZŠ s VJM A. M. Szencziho Senec

1

2

2

3

 

 

33

1.

 

ZŠ J. G. Tajovského Senec

2

1

1

 

3

 

30

2.

 

ZŠ, Mlynská 50, Senec

1

1

1

1

 

 

18

3.

 

Súkromná ZŠ, Kysucká 14, Senec

 

 

 

 

1

2

4

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Body:

1.miesto 6 bodov

2.miesto 5 bodov

3. miesto 4 body

4. miesto 3 body

5. miesto2 body

6 miesto 1 bod

 

Galéria obrázkov k článku