Senecký beh okolo Slnečných jazier – 2017
23.9.2017

image024.jpg

 

VII. ročník Seneckého behu okolo Slnečných jazier, napriek upršanému počasiu, výrazne prekonal minuloročnú bežeckú účasť. 362 bežcov, o rovných sto viac ako minulý rok, sa zaregistrovalo na trate dlhé od 300m až do 12 km. V sobotu 23. septembra 2017 o 08:30 sa začala registrácia pred vchodom do Amfiteátra. Predseda Komisie športu mesta Senec, zároveň hlavný organizátor podujatia, Juraj Gubáni o 10:00 otvoril Senecký beh okolo Slnečných jazier a krátko na to odštartoval bežcov vo vekovej kategórii do 7 rokov. Moderátor Ferdo, s jemu vlastným prehľadom, udával rytmus celému podujatiu. Prestávky medzi štartmi vyplnili sprievodné programy v podaní F Dance a SZUŠ Renaty Madarászovej.

Viceprimátor mesta Senec Dušan Badinský a členovia Komisie športu mesta Senec odovzdali ceny súťažiacim vo vekových kategóriách do 14 rokov. Záverečného odovzdávaniu cien pre juniorov a dospelých sa zúčastnila podpredsedníčka BSK Gabriella Németh.

Je potešujúce, že aj výťažok z podujatia vo výške 635,-€ prekonal minuloročnú zbierku a poputuje na účet Nezábudky - združenia na pomoc rodinám so zdravotne postihnutými deťmi a mladistvými. Podrobné výsledky nájdete na: http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2351

Galéria obrázkov k článku