4. ročník Jarného futbalového turnaja mužstiev U14

Šport

 

Blíži sa začiatok jari a v každom z nás začína so zobúdzajúcou sa prírodou tlieť nový optimizmus a radosť z teplejších dní. O to viac sa na zelené trávniky tešia naši mladí futbalisti, ktorí sa konečne z telocviční môžu presunúť na zelené trávniky.

My, ako rodičia sa ich v športovaní snažíme maximálne podporovať, veď aspoň nemajú čas na hlúposti a mimoškolský voľný čas trávia maximálne prospešne pre svoje zdravie a snáď i  hrou potešia všetkých, ktorí sa točia okolo Seneckého futbalu a možno aj nestranných fanúšikov. Naši chlapci sú po zimnej časti na čele súťaže II. liga SŽ – U15 Bratislavského futbalového zväzu.

Aby sa po zimnom tréningovom procese dostali do správneho herného tempa, rozhodli sa rodičia pre nich zorganizovať v poradí už 4. ročník Jarného futbalového turnaja, ktorý sa uskutoční dňa 08.03.2020, t. j. v nedeľu od 9.00 hod. Turnaja sa zúčastní celkom 12 mužstiev. Okrem našej U15 si prídu zahrať aj chlapci seneckej U14 a ďalších 10 mužstiev, z ktorých si už mnohé tento termín rezervovali vo svojom kalendári na jarnú prípravu pred súťažnými zápasmi a spolu s našimi chlapcami sa tešia, že si opäť po roku spolu zahrajú.

Okrem dobrého futbalu sa fanúšikovia môžu tešiť na príjemné občerstvenie, kotlíkový guláš, cigánsku, opekanú klobásu a iné dobroty pripravené obetavými rodičmi.

PRÍDTE SA ZABAVIŤ A POVZBUDIŤ NAŠICH CLAPCOV!

8. 3. 2020 9:00

Galéria obrázkov