Vatra zvrchovanosti a prehliadka speváckych súborov
—
Milí priatelia,
aj tento rok ideme autobusom do Galanty, odchod 11.7.2025 o 16:00 od Tureckého domu. Cena 10€. Prihlásiť sa a zaplatiť prídite v stredy 2. a 9.7.2025 od 17:00 hod vchod z boku MsKS.
Pozývame Vás a Vašich členov na tradičné podujatie Vatra zvrchovanosti a prehliadka speváckych súborov, ktoré sa bude konať v piatok, 11.7.2025 o 17-tej v priestoroch átria Domu Matice slovenskej v Galante.
Tento rok uplynulo už 32 rokov od vzniku samostatnej Slovenskej republiky.
Bohužiaľ tento významný počin mnoho ľudí berie nejako samozrejme, bez emócie a spoločnosť si málo pripomína jeho význam pre slovenský národ.
Náš miestny odbor si už tradične pripomína deklaráciu o zvrchovanosti slovenského národa podujatím „vatra zvrchovanosti“ rozšíreným o „prehliadku speváckych súborov“. Hlavným hosťom podujatia bude v tomto roku cimbalová kapela Adam Machč & kapela.
Program podujatia a vystupujúce umelecké telesá sú uvedené v priloženej pozvánke.
Na podujatí radi privítame aj vašich známych, priateľov, či rodinných príslušníkov.
Veríme, že podujatie v renovovaných priestoroch átria DMS divákov osloví a spolu si uctíme už 33. výročie deklarácie o zvrchovanosti SR a budeme sa tešiť z vydareného podvečera.
Brigita Glončáková, tajomníčka MO MS Senec
Informácie
Senec