Aktuality
Kategórie aktualít
Seneckí florbalisti z klubu Sunlakers SENEC ovládli turnaj v Záhorskej Bystrici
Budúcnosť seneckého florbalu je v dobrých rukách. Prípravka Sunlakers Senec sa zúčastnila turnaja štyroch tímov v Záhorskej Bystrici a po výborných výkonoch si odniesla zaslúžené prvenstvo.
Naši najmladší hráči ukázali veľké odhodlanie, bojovnosť a predovšetkým silu tímu. Chalani hrali jeden za druhého, predvádzali parádne kombinácie, nevzdávali sa, ani keď prehrávali a odmenou im bolo víťazstvo v konkurencii kvalitných súperov.
Ďakujeme mladým trénerom, ktorí počas celej sezóny odvádzali skvelú prácu pri rozvoji hráčov a počas turnaja boli pre chalanov veľkou oporou.
Michal Heckl: „Máme za sebou dlhú sezónu, počas ktorej dostalo príležitosť množstvo mladých detí. Nebolo to vždy len o víťazstvách, no o to viac nás teší, že sme ju mohli zakončiť triumfom na turnaji.“
Adam Opata: „Bolo pekné vidieť radosť chalanov pri každom góle, bloku, zákroku brankára a preberaní pohára. Práve takéto chvíle nám dávajú energiu a motiváciu pokračovať v práci, ktorá nás baví a napĺňa.”
Ďakujeme skvelým fanúšikom a rodičom, ktorí vytvorili výbornú atmosféru a hnali mladých Sunlakers vpred počas celého turnaja.
Senec má vo florbale svetlú budúcnosť. Veľký podiel má aj podpora zo strany mesta Senec. Dotácie pomáhajú vytvárať podmienky pre prácu s mládežou a rozvoj športových talentov.
Autor: Marian Heckl
