Akčný medzinárodný deň detí 2019
3. 6. 2019

1 (2).JPG

 

Akčný medzinárodný deň detí sa konal 1. a 2. júna 2019. Toto podujatie každým rokom rástol, nielen   počtom atrakcií, ale aj kvalitou súčastí programu s čoraz zložitejšou logistikou a organizáciou.

17. ročník Akčného medzinárodného dňa detí trval dva dni, aby si deti mohli užiť čo najviac aktivít. Na južnej strane Slnečných jazier, na pláži pred bufetmi, sa odohrávalo 1. júna v sobotu divadelné popoludnie a čítanie rozprávok v podaní slovenských hercov.

Nedeľný program sa začal príchodom sprievodu hasičskej, policajnej a vojenskej techniky do karavanového kempu Slnečných jazier – juh. Ukážky z činnosti záchranných a obranných zložiek striedali tanečné skupiny, Taekwon-Do a Transformes show. Nechýbalo ani dobré jedlo a stánky s hračkami. Bolo možné získať autogram a porozprávať sa s úspešným automobilovým pretekárom, Senčanom  Maťom Homolom, ktorý je celý rok na cestách, ale našiel si čas pre senecké deti. Návštevníkom ponúkalo rozptýlenie a zábavu nespočetné množstvo ďalších sprievodných programov.

Galéria obrázkov k článku