Voľný čas a turizmus

Ponuka aktivít pre zmysluplné využitie voľného času v Senci a jej blízkom okolí uspokojí rovnako romantické duše i pragmatikov. Zatúžili ste niekedy prežiť príjemný večer na brehu jazera, v ktorom sa odráža mesiac v splne?

Na výber máte hneď niekoľko možností. Ku každej z nich sa dá prepraviť aj na bicykli. Odpočinúť si môžete pri zrúcaninách stredovekých hradov, poprechádzať sa v anglickom parku, či schladiť sa v jaskyni.

Na výlete určite netreba obísť ani pivnice vinárov a kúpiť si u nich fľaštičku kvalitného moku na spríjemnenie romantického večera. Vaša láska alebo priatelia sa vám za takýto program plný zážitkov isto odmenia príjemnou náladou a spoločnosťou. A čo, keď prídu chladné a sychravé dni? Ani vtedy vás Senec nezradí. V samotnom meste i na jeho okraji sa nachádza niekoľko dobre vybavených wellnes centier, zvyčajne aj s ponukou ubytovania.

Ak vás neláka ani voda, ani pešia či cyklistická turistika, neznamená to, že by ste mali región obísť. Možno prídete na chuť golfu alebo sa spriatelíte s koníkmi v niektorom z jazdeckých areálov v meste i okolí. A na potulkách vás čaká aj mnoho príjemných prekvapení...